06 aoû. 2016 18h00 |
(d4)Bornem
|
|
Bel?il(d6)
|
|
18h00 |
Olympic Charleroi
|
|
Wetteren-Kwatrecht(d5)
|
|
19h00 |
Antoing
|
|
Zwarte Leeuw(d4)
|
|
19h30 |
FC Turnhout
|
|
Grimbergen(d4)
|
|
19h30 |
(d5)Huy
|
|
Sint-Lenaarts(d5)
|
|
20h00 |
Waremme
|
|
Libramont(d6)
|
|
20h00 |
(d5)RFC Tournai
|
|
Lochristi(d6)
|
|
20h00 |
(d4)Hoogstraten
|
|
Leopoldsburg(d5)
|
|
20h00 |
(d4)Olsa Brakel
|
|
Rochefort(d6)
|
|
07 aoû. 2016 14h30 |
(d5)Verlaine
|
|
Eendracht Termien(d6)
|
|
15h00 |
(d6)Retie Branddonk
|
|
Habay-la-Neuve(d6)
|
|
15h00 |
St-Hadelin-Haversin
|
|
UR Namur
|
|
15h00 |
Ixelles
|
|
Houdinois
|
|
16h00 |
(d4)Temse
|
|
Onhaye(d5)
|
|
16h00 |
(d4)Toekomst Menen
|
|
Wingene(d6)
|
|
16h00 |
Ciney
|
|
Ninove(d5)
|
|
16h00 |
(d6)Heur Tongeren
|
|
Rupel Boom(d4)
|
|
16h00 |
(d6)Schriek
|
|
WIK Eine
|
|
16h00 |
(d6)Klauwaerts Kemzeke
|
|
Pâturages(d6)
|
|
16h00 |
(d6)Rumbeke
|
|
Betekom(d5)
|
|
16h00 |
(d6)Oostkamp
|
|
Rebecq(d5)
|
|
16h00 |
(d5)Diest
|
|
Halle(d4)
|
|
16h00 |
(d4)Thes Sport
|
|
FC Eupen
|
|
16h00 |
Charleroi-Couillet-Fl.
|
|
Houtvenne(d5)
|
|
16h00 |
(d6)Zwijndrecht
|
|
Spouwen-Mopertingen(d4)
|
|
16h00 |
(d5)Ganshoren
|
|
Racing Jet Wavre(d5)
|
|
16h00 |
(d5)RC Lebbeke
|
|
Eendracht Aalter(d6)
|
|
16h00 |
(d5)Pepingen
|
|
Groen Rood Katelijne(d6)
|
|
16h00 |
(d6)Weywertz
|
|
SC Aarschot
|
|
16h00 |
(d4)Bocholt
|
|
Harzé
|
|
16h00 |
Sporting Châtelet
|
|
Eendracht Zele(d5)
|
|
16h00 |
Thudinienne
|
|
Ransart II
|
|
16h00 |
(d6)Fosses
|
|
Antonia(d6)
|
|
16h00 |
Beaufays II
|
|
Sassport Boezinge(d6)
|
|
16h00 |
(d5)RWDM
|
|
Dikkelvenne(d5)
|
|
16h00 |
(d5)Jong Lede
|
|
Léopold(d5)
|
|
16h00 |
(d5)Solre-sur-Sambre
|
|
Waterloo(d5)
|
|
16h00 |
(d4)Gullegem
|
|
Helson Helchteren(d5)
|
|
16h00 |
Acren
|
|
Wielsbeke(d6)
|
|
16h00 |
Beauraing
|
|
Woluwe-Zaventem(d4)
|
|
16h00 |
(d5)Boussu Dour
|
|
Duffel(d4)
|
|
16h00 |
La Calamine
|
|
Jeunesse Esch(d5)
|
|
16h00 |
(d6)Ethe Belmont
|
|
Péruwelz(d6)
|
|
16h00 |
(d5)Richelle United
|
|
Kortemark(d6)
|
|
16h00 |
Drongen
|
|
Cappellen(d4)
|
|
16h00 |
Couvin-Mariembourg
|
|
Witgoor Sport
|
|
16h00 |
(d6)Flavion Sport
|
|
Izegem(d4)
|
|
16h00 |
(d6)Lauwe
|
|
Hades(d4)
|
|
16h00 |
(d5)Jeunesse Tamines
|
|
Tempo Overijse(d4)
|
|
16h00 |
(d4)Torhout
|
|
Aywaille(d5)
|
|
16h00 |
Mariaburg
|
|
Lille(d6)
|
|
16h00 |
(d6)Vlijtingen
|
|
Stade Disonais(d6)
|
|
16h00 |
Machelen
|
|
Gent-Zeehaven(d4)
|
|
16h00 |
Stockel II
|
|
Sint-Eloois-Winkel(d4)
|
|
16h00 |
Opitter
|
|
Sint-Niklaas(d4)
|
|
16h00 |
(d5)Esperanza Pelt
|
|
Eppegem(d5)
|
|
16h00 |
(d5)Entité Manageoise
|
|
Merelbeke(d5)
|
|
16h00 |
(d5)Tilleur
|
|
OMS Ingelmunster(d5)
|
|
16h00 |
(d5)KSK Renaix
|
|
Weerstand Koersel
|
|
16h00 |
(d4)Berchem Sport
|
|
Sint-Gillis Waas(d5)
|
|
16h00 |
(d4)Sparta Petegem
|
|
Herstal(d5)
|
|
16h00 |
(d4)Londerzeel
|
|
Vosselaar(d5)
|
|
16h00 |
Hamoir
|
|
Ekeren
|
|
16h00 |
(d4)SW Harelbeke
|
|
KSV Kortrijk
|
|
16h00 |
(d5)Warnant
|
|
RFC Liège
|
|
16h00 |
Gerpinnes
|
|
URSL Visé(d6)
|
|
16h00 |
(d5)Cointe-Liège
|
|
Knokke(d4)
|
|
16h00 |
(d6)Racing Waregem
|
|
Olympia Wijgmaal(d4)
|
|
16h00 |
(d5)Mariekerke
|
|
Westhoek(d4)
|
|
16h00 |
Bolderberg
|
|
La Louvière Centre
|
|
16h00 |
(d4)KVK Tirlemont
|
|
Florenville
|
|
16h00 |
(d6)Champlon
|
|
Bilzerse Waltwilder(d6)
|
|
16h00 |
(d5)Wellen
|
|
Bertrix(d5)
|
|
16h00 |
(d5)Lorraine Arlon
|
|
RES Durbuy(d5)
|
|
16h00 |
Walhain
|
|
Etterbeek
|
|
16h00 |
Sibret
|
|
Eendracht Aalst(d4)
|
|
16h00 |
Wolvertem Merchtem
|
|
Solières Sport
|
|
16h00 |
(d5)Profondeville
|
|
Meux
|
|
16h00 |
(d5)Berlare
|
|
La Roche(d6)
|
|
18h00 |
Givry
|
|
Gedinnois
|
|
| | |
|
|
| |
|